עסק בריא

ליווי עסקי לעסקים קטנים בתחום הבריאות

woman

כל עסק מתחיל מחלום, מאהבה, מתשוקה, מעשייה של משהו שיודעים לעשות היטב. עסק חדש מתחיל בהתלהבות גדולה. מגדירים מטרות לעסק. מתחילים לשווק, מתחילים לקבל את הלקוחות הראשונים, לתת להם את השירות שכל כך כמהים לתת. יוצרים קשרים חדשים, פוגשים לקוחות פוטנציאלים, יוצרים שיתופי פעולה.

באיזו מהסיטואציות הבאות אתם מוצאים את עצמכם?

  • העסק פורח, משגשג, מגיעים הרבה לקוחות לעסק. ההכנסות מתייצבות, הרווחים מתייצבים. זה הזמן ללכת לשלב הבא של העסק. לפתח מוצרים חדשים, לפתח תחום פעילות חדש, להגדיל את מספר הלקוחות, להגדיל רווחים והכנסות, להכניס עובדים, לצמוח. זה הזמן להגדיר את השלב הבא בעסק, לעשות חשיבה מחדש, ליצור קפיצת דרך. כדי לעבור לשלב הבא חייבים לעשות בדק בית, להבין מה הם הדברים שמשרתים אותנו בעסק, ומה הדברים שכבר לא משרתים אותנו. לזהות את המוקדים לצמיחה  עסקית, לזהות את ההזדמנויות החדשות בשוק. להגדיר מטרות ויעדים חדשים, לחדד את הצרכים של קהל היעד, למצוא את הקהלים, ועוד.
  • המטרות והיעדים לא הושגו. הלקוחות לא מפנים אלינו לקוחות נוספים. שיתופי הפעולה שיצרנו לא מביאים לנו את הלקוחות שקיווינו שיגיעו, הלקוחות לא מגיעים מהמקומות שחשבנו שיגיעו. כשכבר מגיעים לקוחות פוטנציאלים, אנחנו לא מצליחים לסגור עסקאות בקצב מספק. ההכנסות שלנו בעסק לא מצליחות להתרומם, הרווחים קטנים מאד.  זה הרגע שבו מגיעים יאוש, אכזבה, חוסר אונים. מהיכן יגיע הלקוח הבא? איך אסגור את החודש?

 החדשות הטובות הן, שאתם לא לבד.

יש פתרון. ניתן להגדיר מחדש מי האנשים שזקוקים לפתרון שיש לכם להציע. לבדוק היכן ניתן למצוא אותם. לתכנן את המוצר מחדש ולהתאים אותו לקהל היעד. לבדוק היכן להפגיש בין המוצר, לבין הפתרון שאתם מציעים לקהל שלכם. לשפר מהלכי מכירה. לעשות שינוי מנטאלי, להיות מוכנים להכנסות גבוהות יותר, למחוייבות גבוהה יותר ולעשייה קבועה שתביא את התוצאות.

כל זה נהדר, אבל איך עושים זאת?

מי שיכול לעזור לכם זה אדם שיהיה אתכם, שיראה לכם את הדרך, שמכיר את התהליכים, שיודע ליצור מערך שיווקי נכון, שיודע ללמד אתכם כיצד להפגיש בין המוצרים שלכם לקהל היעד הנכון. תהליך של ליווי עסקי, יכול לאפשר את כל הפעולות הללו בעסק שלכם. ליווי עסקי יכול לאפשר לכם לעשות את התהליך יחד עם מי שכבר עשה את הדרך, עם מי שהוכשר במיוחד לכך, ויכול לסייע בצעד הבא שלכם.

מה בדיוק עושים?

כמלווה עסקית יצרתי את המודל לעסק בריא, השיטה שאיתה אני מלווה את הלקוחות שלי. על פי השיטה שיצרתי הלקוחות עוברים איתי דרך חמישה שלבים שבהם ניתן למקסם את התוצאות העסקיות:

  • בניית הזהות העסקית של העסק דרך מחקר ומיקוד.
  • גיוס לקוחות מהיר ליצירת הכנסות בעסק ולהעמקת הניסיון.
  • בונים תשתית שיווקית שיוצרת זרימת לקוחות לטווח ארוך שזה הבסיס לעסק יציב.
  • יצירת והרחבת פעילות במדיה הדיגיטלית.
  • שיפור כישורי מכירה.

המודל לעסק בריא לוקח בחשבון את השיטות החדשניות ביותר המקובלות היום בארץ ובעולם שמביאות להצלחה עסקית, הגדלת רווחיות ויצירת עסק יציב.

בעזרת המודל לעסק בריא אני עובדת עם הלקוחות במפגשים פרטניים לאורך תקופה שמאפשרת ליווי ועבודה משותפת יד ביד, צעד אחר צעד, תוך התאמה ספציפית לצרכי הלקוח ובהתאם לשלב שבו הוא נמצא בתחילת התהליך, עד להשגת המטרות.

אני היום מתמקדת בבעלי עסקים קטנים שמתחילים את דרכם, או עם בעלי עסקים שעדיין לא נכנסו לעולם הדיגיטלי ורוצים להרחיב את הפעילות שלהם ולהתחיל להיות נוכחים במדיה.

אז מה הצעד הבא?

אתם יכולים לבדוק עם עצמכם היכן אתם נמצאים בעסק בכל אחד מהמרכיבים של המודל לעסק בריא, אתם מוזמנים למלא את השאלון לעסק בריא בלחיצה על הקישור. אשמח לעזור לכם בשיחת מיקוד לאחר שמילאתם את השאלון.

אם כבר יש לכם עסק הורידו את המדריך "4 אסטרטגיות ייחודיות להזנקת עסקים בתחום הבריאות" המכיל עצות מעשיות לעסק שלכם. קראו את המדריך שהורדתם והתחילו כבר ליישם!! אשמח שתשתפו אותי כאן מה יישמתם בעסק שלכם, ומה עבד לכם.

 

יש לכם עסק בתחום הבריאות?

הגיע הזמן שהלקוחות שלכם ישמעו עליכם!

צרו איתי קשר ויחד נתחיל לדאוג שזה יקרה 🙂

במייל: ronit@businesshealth.co.il

בטלפון: 050-7870761

או למלא את הטופס כאן ולשלוח לי הודעה .