מי אני

נעים להכיר
שמי רונית פרבר-ארצי, ואניIMG_9241_pho_300 מלווה עסקית, מתמחה בעסקים בתחום הבריאות. את כל זמני אני משקיעה בהובלת בעלי עסקים קטנים העוסקים בבריאות להגדלת הכנסות בעסק, ליצירת בטחון כלכלי, יציבות, ונתינת ערך גדול יותר ללקוחותיהם.

אני יזמית במהותי, ועד היום הקמתי ארבעה עסקים:

  • עסק בינלאומי של שיווק רשתי בתחום מוצרי הבריאות
  • עסק לשיווק ספרי התפתחות אישית ליזמים ובעלי עסקים
  • עסק לקידום אתרים וניהול מדיה חברתית
  • עסק של ליווי עסקי לעסקים קטנים בתחום הבריאות

הבריאות מלווה אותי כל חיי. למדתי והעמקתי בסקרנות ותשוקה להעניק לבני ביתי בריאות מקסימאלית. התנסיתי וחוויתי בעצמי מגוון שיטות, ובנוסף העסק שלי בשיווק רשתי פתח בפני עוד עולם שלם של ידע בבריאות מיטבית.

כמלווה עסקית היה ברור לי שחשוב ליצור לעצמי בידול, ליצור את הייחודיות שלי בתחום שאני הכי מתמצאת בו, מבינה ומדברת את השפה. מתוך הידע הרב שצברתי, ההתנסויות הרבות והתשוקה הגדולה שלי, החלטתי להפוך את התחביב למקצוע ולחבר בינו לבין התחום העסקי.

כך חיברתי את הבריאות לתחום העסקי והיום אני מקדישה את כל זמני בלעזור לבעלי עסקים בתחום הבריאות להצליח ולהפיק יותר מהעסק שלהם.

כמלווה עסקית יצרתי את המודל לעסק בריא שלפיו אני מלווה את הלקוחות שלי. זוהי שיטה שמביאה את כל המרכיבים הדרושים על מנת למקסם את התוצאות העסקיות, ולוקחת בחשבון את השיטות החדשניות ביותר המקובלות היום בארץ ובעולם.

במשך שבע שנים בשיווק רשתי, פיתחתי, הובלתי לימדתי ותמכתי בקהילות מפיצים בארץ ובחו"ל. רכשתי מיומנויות והבנה יוצאות דופן בהובלה ומנהיגות, בעבודת צוות, בפיתוח גישה של מצליחנות, בניהול עצמי, בהתגברות על פחדים אישיים ופיתוח בטחון עצמי, עמידה מול קהל, העברת הרצאות, בהצבת יעדים, במיומנויות ניהול כספים.

פתחתי עסק משפחתי משגשג של שיווק ספרים בתחום התפתחות אישית, התעשרות ובריאות. מהות העסק היא שיווק ספרים דרך דוכנים נודדים בכנסים ואירועים. התאמתי את הספרים לקהלי היעד, איתרתי ספרים נדירים וייחודיים, יעצתי והתאמתי ספרים ללקוחות יחידים ולקבוצות של קהלי יעד. בניתי אתר אינטרנט המהווה פלטפורמה לעיון ולרכישת הספרים.

למדתי את תחום האינטרנט על בוריו, והקמתי עסק בקידום אתרים וניהול רשתות חברתיות. קידמתי אתרים של עסקים קטנים ובינוניים בהצלחה, ניהלתי קמפיינים ודפי פייסבוק. יעצתי לבעלי עסקים על שילוב האינטרנט לתוך מערך השיווק של העסק.

עברתי את ההכשרה המתקדמת ביותר בארץ לליווי בעלי עסקים קטנים והובלתם להצלחה עסקית! למדתי אצל המנטורים הגדולים בהתפתחות אישית ובעסקים: בוב פרוקטור, אנתוני רובינס, רוברט קיוסאקי, רנדי שריידר, אוניקס קול, אמיר הרדוף, רוזין רוזנבלום, יניב זייד, מוטי סחראי, דניאל דוידזון, ג'ף ווקר ועוד…

בכל העסקים שלי למדתי דרך השטח את עולם השיווק והמכירות, ראיתי דרך אחרים את ההתנהלות העסקית, והבנתי שיש לי ערך מוסף מאד גדול עבור בעלי עסקים קטנים. את התובנות האלו הבאתי לתוך העסק שהקמתי בליווי עסקי. את כל הידע והניסיון שרכשתי בשטח ובלימוד אני מעניקה היום ללקוחות שלי ומובילה אותם להגדלת התוצאות העסקיות!

אני מלווה בעלי עסקים על פי השיטה שיצרתי, המודל לעסק בריא, שעוברת עם הלקוחות צעד אחר צעד, יד ביד למשך תקופה בליווי פרטני.

 

אם יש לכם עסק בתחום הבריאות, הגיע הזמן שהלקוחות שלכם ישמעו עליכם.

צרו איתי קשר ויחד נתחיל לדאוג לכך שזה יקרה:-)

טלפון: 050-7870761

מייל: ronit@businesshealth.co.il