לקוחות מספרים

 

גלי דור חביב"לפני שפניתי אליך, שום דבר לא זז, כלום לא הצליח לי. כנראה הייתי צריכה להוציא דברים החוצה.
יש לך הרבה מה לתרום לבעלי עסקים, המון ידע, את יסודית. כל בקשה ופניה את בודקת לעומק ונכנסת לעובי הקורה. ממקדת ומכוונת למטרה. את מביאה המון מעצמך, לא רק את הנושא העסקי, והאישיות שלך באה לידי ביטוי: אנושית, מבינה אנשים לעומק הרבה מעבר לנושא העסקי, יחס חם, הבנה. יודעת איך להעביר את הידע שלך בתחושה חמה ואישית. גרמת לי להזיז דברים שלא הצלחתי להזיז בעצמי.  למדתי להכיר את עצמי לעומק, להבין את הכיוון שלי, איך להתמודד עם מצבים. יישמתי דברים שלמדתי ממך כשפתחתי דוכן למזון בריא. יישמתי כלים שנתת לי בעסק שלי. לפני שבאתי אלייך התאמצתי ולא הצלחתי, עכשיו דברים קורים מעצמם. יצאתי מהקליפה ואנשים מתחילים להכיר אותי ואת מה שאני עושה. דלתות מתחילות להפתח. "

גלי דור-חביב, ראש פינה, סדנאות לבישול בריא ללא גלוטן, ללא סוכר, ללא לקטוז


דליה מזרחיני מרגישה נהדר. זה מרתק! להיות לפני פריצת דרך כשאני יודעת שיש לי כיוון. הכיוון התגבש תוך כדי עבודה איתך. היו לנו כמה פגישות, שאלת אותי כל פעם שאלות שמיקדו אותי. הראית לי את המקומות הפחות בהירים. הובלת אותי למקומות שיותר מחדדים. עד שהבנתי שיש משהו שאני רוצה והוא ממשיך לנקר, והוא הלך והתחדד במהלך הפגישות, בסיעורי המוחות שעשינו יחד, עד שזה קיבל צורה. אני יודעת היטב לאן אני הולכת.

היה ממש נעים לעבוד איתך. את בחורה רצינית ויסודית. את פרשת בפני את התשתיות שבלעדיהן לא הייתי עושה את הקפיצה שאני עושה עכשיו. ועל כך אני מודה לך"

דליה מזרחי, גבעתיים, מרפאה בעיסוק לילדים ומשפחות, מאמנת אישית ועסקית, ויזמית

 

אורי ששון"לפני שפניתי לרונית הרגשתי שחסר לי הרבה. אני יודע את המקצוע שלי היטב, אבל אני לא יודע לנהל את זה כמו שצריך, והיה חסר לי שיווק ומכירות, וידעתי שאני צריך איש מקצוע לנושא הזה. גיליתי הרבה מאד, שיש לי לקוחות רעים שלא ידעתי בכלל שיש דבר כזה. בעקבות הזיהוי של זה המכירות שלי השתפרו בלי הכר. בנוסף היה חסר לי תחום שהיה חלש מאד אצלי, זה שיווק. למדתי איך לשווק כמו שצריך בצורה נכונה. יש לי יותר לקוחות ואני יודע להתנהל מולם יותר טוב. יש לי זוג לקוחות בהגנה עצמית, אלו הלקוחות הכי טובים שהיו לי, זוג ישראלית ובעלה ממוצא הודי. הם מתקדמים ומתלהבים באופן בלתי רגיל למרות שהם לא צעירים. זה הדהים אותם וגם מדהים אותי. סגירת העסקה איתם הלכה באופן קל מאד, כמעט לא היו ויכוחים, הוא רק רצה להוריד 20 ש"ח כשלקח את כל החבילה 12 שעורים, התפשרנו על זה. הם שילמו הכל מראש בלי בעיות. בתחום של קרב מגע הם הלקוחות הכי טובים שהיו לי אי פעם.

רונית בצורה פשוטה הסבירה לי מה זה שיווק, הבנתי שצריך להתבסס על חמישה גורמים שונים, בעוד שאני נשענתי על מקור אחד בלבד שהוא פרסום. העלינו רעיונות נוספים איך לשווק את המוצר שלי.

תודה רבה לרונית, רונית עושה מלאכת קודש. הסיבה שבחרתי ברונית, כמובן אחרי שבדקתי אחרים כי ידעתי שהיא טובה, אבל לא רק בגלל זה. היא יודעת הכל, היא היתה פעם שכירה, והיא גם יודעת מה זה עצמאות. יש עצמאים שלא יודעים מה זה שכיר. רק מי שהיה שכיר כמוני יודע מה זה להיות שכיר. רק מי שהיה עצמאי יודע מה זה עצמאי. ומי שהיה שכיר ומי שהיה עצמאי יודע את כל העולם, כל הכיוונים. ובגלל זה בחרתי ברונית. ובנוסף רונית מתמחה בעסקים זעירים וקטנים"
אורי ששון, תל-אביב, מדריך שחמט ומדריך הגנה עצמית

1798495_656772657695493_672013905_n


"מי שמעוניין להקפיץ את העסק שלו, רוצו בכיף לרונית פרבר-ארצי, מקצוענות שפוגשת נעימות עם תוצאות"

אראלה שפי, מטפלת ומלווה תהליכי שינוי בקריירה ובחיים, מנחה מוסמכת של Access Conciousness

 

 

נגה שגב

"החברה שלנו עוסקת ביצירת הצלחות לשלוש קהילות: ילדים ובני נוער – הצלחה בלימודים, יזמים ועצמאים – הצלחה בעסקים, ואנשים בני 50 + – הצלחה בתחומי חיים שונים.

במסגרת הפלטפורמה העסקית שלנו, הזמנתי את רונית פרבר ארצי להרצות ליזמים בתחילת דרכם העצמאית.

רונית כבשה את ליבם מייד. האוטנטיות שלה, הסיפור האישי, הנכונות לשתף בקשיים, בתהליכי הצמיחה ובהתפתחות האישית שלה והמקצועיות הבלתי מתפשרת, תרמו רבות לנוכחים.

כולם יצאו עם כלים מעשיים ותחושה של "הגעתי מבולבל, ועכשיו אני יודע מה לעשות מחר בבוקר!

זכור לי במיוחד הרגע שבו רונית הפעילה אותנו בתרגיל פשוט וגאוני, שתוך דקות ספורות, המחיש עד כמה גדול הפער בין היכולות האמיתיות שלנו, לבין התדמית הנמוכה שגיבשנו על עצמנו לאורך שנים של דכוי במערכות נצלניות…

הייחודיות של רונית הינה השילוב בין אישיות חמה, נסיון מגוון וידע רב תחומי. אני בטוחה שכל מי שיזכה להיעזר בה – יצמח בגדול ויגשים את חלומותיו הפרועים ביותר!"

נגה שגב (M.B.A ) היזמת והבעלים של סמארט סנטר מצוינות בע"מ, מרצה ליזמות, יועצת לבעלי עסקים וחונכת מוסמכת של משרד התמ"ת, בעלת תואר שני במנהל עסקים, ניסיון ניהולי בתפקידים בכירים

 

 מעצבת פנים"למדתי הרבה דברים חדשים, הרבה כלים מעשיים. כבעל עסק יש ימים שאתה על גג העולם ויש ימים שאתה בירידה. למדתי איך לא להכנע לירידות האלו, איך להרים את עצמי, איך לאסוף את עצמי בכלים שהם פרקטיים, מעשיים שכל אחד יכול בפשטות ליישם. כשיש לי יום פחות טוב אני פשוט הופכת אותו ליום טוב באמצעות הכלים האלו."

קרן בר, מעצבת פנים

 

"תודה רבה על התהליך המרתק והיעיל שעברנו ביחד. קיבלתי הרבה רעיונות וכיווני מחשבה חדשים לפיתוח העסק שלי, ערוצי שיווק מועדפים ומגוונים ספציפיים לעסק שלי והמיקוד הנדרש. עזרת לי להגדיר מטרות לטווח ארוך וקצר, קהלי ידע אפשריים, מוצרים מגוונים. לימדת אותי שיטות שיווק חדשניות ופשוט היית שם בשבילי לכל שאלה ובקשה או התלבטות."

אילנה, מאמנת

 

"מאז שאני בליווי עסקי איתך, ההרגשה היא שאני במסלול מדוייק, שיש לי רוח גבית, שהעסק שלי וההצלחה שלי חשובים לך באותה מידה שהם חשובים לי, שאני בסיעור מוחות תמידי, שאת אתי יד ביד.
הכלים שקיבלתי ממך ידועים לי – חשיבה חיובית, יציאה מדיבור לעשייה, יחד עם זאת הם מועצמים.
עם יועצים אחרים הרגשתי שהם "מסתכלים" עלי בעין עקומה, שאני לא מספיק… טובה, עושה….
אני מרגישה שאת מאמינה בי, ההצלחה שלי בראש שלך כל הזמן.
אני מרגישה מצויין, תודה לך!"  

רונית מפתח-תקוה, מאמנת אישית

 

"רונית עובדת איתי בצורה ממוקדת על תהליכי השיווק בעסק שלי כחודשיים. מאז שרונית מלווה אותי בעסק, אני מריצה את תהליכי השיווק בצורה מגוונת ,מתוכננת, יסודית ומצליחה לסגור יותר עסקאות. רונית משלבת את הידע והנסיון העשיר שלה בתחום, חשיבה ויצירתיות מעל ומעבר למצופה.  חוויית העבודה עם רונית מאוד נעימה, יחד עם זאת אין פשרות והיא דורשת ממני להביא את כל המשאבים שלי לטובת הצלחת המשימות שנקבעו."

י. מרעננה